מטופלים מספרים


אני מטופלת אצל שגית בעברי סבלתי ממחלת הקצרת (אסטמה) וטיפול תרופתי לא עזר פניתי לשגית בעקבות המלצות חמות ולאחר מספר טיפולים נעלמו כל ההתקפים כיום אין לי יותר התקף במשך שנה וחצי מהטיפול ומקווה שככה אמשיך... ממליצה בחום💗.
נופר
מטופלת
שגית אבגי אישה יקרה וענווה טיפלה באישתי באהבה גדולה ואיפשרה לה לחוות חיים כמעט נורמטיבים למרות שהיתה חולת סרטן קשה. העלתה חיוך על פניה הבית היה מוצף אור ושמחה למרות המחלה הארורה וזאת נעשה באמונה שלמה ובאהבה גמורה יישר כח.
שמוליק גולנסקי
בעלה של מטופלת
שגית כמו בטיפול לייזר הראתה לי מאיפה הכל מתחיל, מה שורש הדברים. חלק מהבעיות שלי השתקפו אצל ילדיי כמו דכאון, פחד מנטישה. פחד להתמודד עם ריק. שגית חיברה אותי בחזרה לעצמי, ללב שלי, לכח האינסופי שנמצא בתוכי. תודה רבה לך שגית.
ענת בן דוד
מטופלת
לאחר בדיקה שיגרתית, איבחנו אצלי גוש בריאה. בביקורי אצל הרופא נאמר לי שיש גוש סרטני. פניתי לשגית לאחר שקיבלתי המלצות חמות. שגית סרקה את האזור וחד משמעית החליטה שהגוש קיים הרבה שנים בריאה באותו גודל והוא לא סרטני. חזרתי לרופאים עם התשובות של שגית. עשו לי סיטי ובדיקות נוספות. ואכן שללו את האבחנה של הסרטן. הגוש שפיר. אני חוזר כבר כמה שנים לביקורת והמצב נשאר אותו דבר. אני רוצה להודות לשגית על השקט הנפשי שנגרם לי. תודה מקרב לב לשגית המקסימה.
אלי כהן
מטופל
שגית מטפלת יחודית ולא שגרתית. ניחנה ביכולות יוצאות דופן בהם היא מסייעת למטופל להרפא ולהעצים עצמו פיזית רוחנית ומנטלית. אני עצמי מטפל מזה שלושה עשורים ובהחלט שגית שונה מכל מטפל שחוויתי.אצלה אני חווה גם ריפוי וגם העצמה רוחנית שבהחלט משפרת את יכולותיי כמטפל ובהחלט הטיפולים שלי מעודנים ועוצמתיים יותר וכך גם תגובת המטופלים שלי 
דוד עמיחי
מטופל
מדהים מדהים מדהים! עבודה שפותחת את הלב לחיבור אל האני. משחררת חוויות שליליות מהעבר ופותחת כיווני חשיבה עבודה פנימית עמוקה. גילוי רבדים פנימיים בנפש. הבנת המציאות. חיבור גוף לנפש אין מילים לתאר תהליך כזה כל כך עמוק. היום אני מרגישה בנאדם אחר פשוט. עם הרבה יותר כוחות להתמודדות. עם עוצמה וחיבור לתהליכים שקורים ביום יום.
חנה גרוסי
מטופלת